Шоумен та продюсер Дмитро Чекалкін, колишній дипломат, в ефірі hromadske.tv пролив світло на особливості поведінки політиків на Генасамблеї ООН у Нью-Йорку.

Зокрема він прокоментував виведення представників України, які продемонстрували подертий український прапор, з зали засідань. За його словами, у ложі преси діють свої правила етикету, але журналісти мали право демонструвати свій протест.

Він уточнив, що велике значення мають неформальні переговори лідерів держав, зміст яких як правило не розголошуються. Чекалкін вказав, що у розмовах «без краваток» політики можуть обмінюватися натяками — зокрема, як за свідченнями Степана Гавриша, президент США Барак Обама начебто запитав у українського колеги Петра Порошенка: «Коли будете відпочивати у Криму?» .

Чекалкін також прокоментував інцидент на вечері лідерів країн, коли Обама цокався із кількома колегами, оминувши Путіна. Останній тричі намагався простягнути свій бокал до президента США, проте так і зміг почаркуватися. «Це абсолютно демонстративний жест», - пояснив перший український дипломат на Близькому Сході.

hromadske.tv

Поділитись: