Колишній керівник альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi Карлос Гон, якого підозрюють у порушенні фінансового законодавства, вийшов із японської в'язниці під заставу після більше трьох місяців арешту.

Так, 64-річний Гон вийшов із в’язниці в оточені охоронців, у шапці і білій медичній масці.

Згідно з рішенням суду, екс-главі альянсу поставили жорсткі умови для виходу під заставу, включно із відеоспостереженням.

Попередні прохання про звільнення Гона під заставу були відхилені. У суді це обґрунтовували можливістю підозрюваного вилетіти з країни.

Нагадаємо, 19 листопада 2018 року главу ради директорів автомобільного альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi Карлоса Гона затримали в Японії за звинуваченням у порушенні фінансового законодавства. Згодом рада директорів Nissan проголосувала за звільнення з посади голови ради Карлоса Гона через звинувачення у порушенні фінансового законодавства.

5 березня стало відомо, що суд Токіо погодив звільнення екс-глави альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi під заставу.

Карлос Гон у 2012 році став одним із найбільш високооплачуваних топ-менеджерів у Японії. Він здобув популярність завдяки програмі з жорстокого скорочення витрат, які вивели Nissan з глибокої фінансової кризи.

Поділитись: