Екс-гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість своєї участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році. Про це повідомив американський телеканал CNN з посиланням на два джерела, наближені до Шульца.

«Говард глибоко задумується про своє майбутнє й те, як він може у найкращий спосіб служити країні», — зазначило одне з джерел.

Телеканалу повідомили, що поки що йдеться лише про плани, а не чітку позицію. Шульц може висунутися як незалежний кандидат.

CNN додає, що екс-очільник Starbucks у своєму червневому інтер'ю телеканалу CNBC критикував чинного президента Дональда Трампа за поведінку його адміністрації за зменшення корпоративних податків.

Говард Шульц у грудні 2016 року пішов з посади гендиректора компанії та став її виконавчим директором. Згодом, 4 червня 2018 року, він оголосив про відставку з посади виконавчого директора компанії.

Наприкінці грудня 2018 року сенаторка від Массачусетсу Елізабет Уоррен заявила про намір балотуватися в президенти Сполучених Штатів у 2020 році від Демократичної партії.

Наступні президентські вибори відбудуться у США 3-го листопада 2020 року і стануть 59-ми виборами в історії Сполучених Штатів.

Поділитись: