ENRU

Екс-главу міліції Маріуполя заочно засудили до 11 років за співпрацю з бойовиками

Суд Запорізької області оголосив обвинувальний вирок колишньому начальнику Маріупольського міського відділу міліції Олегу Моргуну за співпрацю з бойовиками у травні 2014 року.

Моргуна заочно визнано винним за статтею про участь у терористичній організації та засуджено до 11 років позбавлення волі, повідомляє прокуратура Донецької області.

«Доведено, що 18 травня 2014 року виконуючий обов’язки начальника маріупольської міліції Олег Моргун взяв участь у прес-конференції, яку проводили представники терористичної організації «ДНР» – Кузьменко та Борисов (прізвисько «Чечен») у захопленій на той час будівлі Маріупольської групи Управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління МВС України в Донецькій області», – йдеться у повідомленні.

Зауважується, що після звільнення у 2014 році з органів МВС України у зв’язку із виходом на пенсію, Моргун переїхав до Новоазовська, який знаходиться на тимчасово окуповані бойовиками території.

«Знаходячись там, Олег Моргун став членом терористичної організації «ДНР», а в березні 2015 року навіть очолив незаконний орган влади – адміністрацію Новоазовського району», – уточнили в донецькій прокуратурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маріуполь травневий: як змінилося місто за три роки після визволення від бойовиків у травні 2014 року.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram