УКРАЇНА

Екс-главу Одеської митниці Марушевську звинуватили у завданні збитків на суму 6,92 млн

5 березня, 2017 20:18
УКРАЇНА/Екс-главу Одеської митниці Марушевську звинуватили у завданні збитків на суму 6,92 млн
Зберегти
Вигляд
Відповідну ухвалу Печерського суду, на підставі якої правоохоронці намагались провести обшуки, оприлюднила сама Марушевська.

Колишню главу Одеської митниці Юлію Марушевську звинуватили у завданні збитків державі на суму 6,92 мільйона гривень.

Відповідну ухвалу Печерського суду, на підставі якої правоохоронці намагались провести обшуки, оприлюднила сама Марушевська.

«Це одна з ухвал Печерського суду, за якими проводились обшуки. Подібна була й у тих, хто приходив під двері моєї квартири. Підстава – начебто завдані збитки державі в сумі 6,92 мільйонів гривень через «сумнівні доручення», які передбачали оформлення товарів за ціною вказаною в контракті», – написала вона.

Зокрема, йдеться про доручення, яке передбачає оформлення за ціною в контракті товарів з 37 країн та доручення щодо Великих платників податків.

«Це ті доручення, які забрали в митників можливість вирішувати на власний розсуд скільки коштує ваш товар і таким чином значно обмежили поле для вимагання хабарів. І так, ці доручення вже були визнані судом як правомірні», – повідомила Марушевська.

За словами Марушевської, ці доручення отримали схвалення та підтримку бізнесу та експертного середовища.

Нагадаємо, 3 березня Юлія Марушевська заявила, що працівники СБУ та Генеральної прокуратури намагаються провести обшуки в її квартирі.

Пізніше ГПУ спростувала обшуки в помешканні екс-глави Одеської митниці Марушевської.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини