Колишньому главі правління банку «Михайлівський» Ігорю Дорошенку Дніпровський райсуд Києва змінив запобіжний захід з домашнього арешту на утримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 160 млн грн

Колишньому главі правління банку «Михайлівський» Ігорю Дорошенку Дніпровський райсуд Києва змінив запобіжний захід з домашнього арешту на утримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 160 млн грн.

Про це повідомляє прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець.

«У ході судового засідання прокурором були наведені беззаперечні докази неналежної процесуальної поведінки підозрюваного, а також наявності ризиків ухилення його від слідства. Суд, врахувавши наведені обставини, підтримав позицію прокуратури та змінив екс-голові правління банку Михайлівський запобіжний захід. Підозрюваного взято під варту одразу після проголошення рішення», — написала вона у Facebook.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці затримали і доставили в суд колишнього керівника банку «Михайлівський» Ігоря Дорошенка для вирішення питання про зміну запобіжного заходу з домашнього арешту на утримання під вартою.

 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: