УКРАЇНА

Екс-голова Держагентства інвестицій Каськів заперечує своє затримання у Панамі

УКРАЇНА/Екс-голова Держагентства інвестицій Каськів заперечує своє затримання у Панамі
Зберегти
Вигляд

Колишній голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів заперечує своє затримання в Панамі за звинуваченням у розкраданні бюджетних коштів в Україні.

«Нічого з того, що було сказано офіційними особами України, не відповідає дійсності. Мене ніде не затримували і, тим більше, ніколи не заарештовували ні в Панамі, ані де-небудь ще», – написав Каськів у Facebook.

Він також опублікував своє фото з поліцейським Панами і газетою.

Каськів заперечує наявність свого прізвища в картотеці розшукуваних Інтерполом осіб.

«Інформація про мої «злочини» є тільки в побажаннях політично мотивованих українських «правоохоронців», – стверджує Каськів.

За його словами, він перебуває в Панамі з туристичною метою. «Чому Панама? Тому що Панама, Коста-Ріка і Ямайка – країни, які я запланував відвідати в літню відпустку», – написав він.

Генпрокурор Луценко 18 серпня повідомив, що екс-керівник Держагентства з питань залучення інвестиції часів президентсва Януковича Владислав Каськів був затриманий у Панамі.

Заступник генпрокурора України Євген Єнін в коментарі Громадському сказав, що Каськіва затримали у Панамі під час спроби в’їзду до Коста-Ріки.

Пов`язані новини