Колишній головний рятувальник України, радник глави МВС Зорян Шкіряк під час пожежних навчань кинув непогашену сигарету в суху траву на узліссі. Це видно на відео, поширеному у Facebook журналістом «Наші Гроші» Денисом Бігусом.

На ролику видно, як Шкіряк, спілкуючись з двома жінками, курить сигарету. Пізніше він разом з ними переходить на інше місце, викидаючи на ходу недопалок в траву, ховаючи при цьому руку з сигаретою за спиною.

Після цього Шкіряк підійшов до чоловіка у формі старшого лейтенанта, обняв його і пішов далі. Після обміну цими люб'язностями лейтенант підняв недопалок Шкіряка та викинув його за огорожу лісу, прямо під сосни.

За порушення правил пожежної безпеки в лісах законодавством передабчено штраф до 51гривні, для посадових осіб до 170 гривень.

Пізніше Шкіряк у коментарі Громадському Радіо сказав, що йому соромно. «Не пам’ятаю, але якщо таке автоматично сталося, то мені соромно за такий вчинок», — сказав Шкіряк.

Як відомо, з 25 березня по 14 травня 2015 року Шкіряк виконував обов'язки голови Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Також дивіться док Богдана Кутєпова з минулорічної операції по рятуванню українців у Непалі, коли Шкіряк виконував обов'язки голови ДСНС.

 

Поділитись: