Екс-голова Київської ОДА Максим Мельничук втік під час затримання посередника у хабарництві та може бути оголошений у розшук. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає «Українська правда».

«Рішення про ступінь його (Мельничука – ред.) причетності і, відповідно, вжиття заходів з розшуку, буде ухвалено за фактом аналізу проведених обшуків та оперативних матеріалів судом. Розшук не виключений», — сказав Аваков.

Він зазначив, що Мельничук утік в момент затримання посередника у хабарництві. Також Аваков повідомив, що наразі слідство не має інформації про його місцеперебування.

Як відомо, 9 вересня Аваков повідомив, що заступника голови Київської обласної державної адміністрації Ігоря Любко затримали за хабарництво.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що слідство вивчає роль в цьому злочині голови Київської обладміністрації Мельничука, який кілька днів тому терміново подав у відставку.

У суботу на сайті президента України було опубліковано указ про звільнення Максима Мельничука з посади голови Київської обласної адміністрації.

10 вересня дружина Максима Мельничука заявила про його зникнення та повідомила, що у помешканні Мельничуків «невідомі озброєні люди провели обшук».

Поділитись: