Економіка

Екс-голова Мінфіну Яресько виводитиме Пуерто-Рико з фінансової кризи

24 березня, 2017 09:23
Економіка/Екс-голова Мінфіну Яресько виводитиме Пуерто-Рико з фінансової кризи
Зберегти
Вигляд
Екс-голова Міністерства фінансів України Наталія Яресько стала виконавчим директором Ради з фінансового управління і контролю Пуерто-Рико.

Екс-голова Міністерства фінансів України Наталія Яресько стала виконавчим директором Ради з фінансового управління і контролю Пуерто-Рико.

Про це повідомила сама Яресько.

«22 березня 2017 року мене призначено Виконавчим директором (CEO) Ради з фінансового управління та контролю для Пуерто Ріко, створеної згідно з Актом щодо контролю, управління та економічної стабільності Пуерто Рико», – написала вона.

Як повідомляє «Радіо Свобода», обійняти відповідну посаду Яресько запропонували США.

У свою чергу, голова Ради з фінансового управління і контролю для Пуерто-Рико Хосе Карріон зауважив, що Яресько буде відповідальна за те, щоб домогтися збалансованого бюджету Пуерто-Рико протягом чотирьох років і повторного входження на ринки капіталу після того, як кредитні рейтингові агентства знизили борг острова до небажаного статусу.

«Ситуація в Україні три роки тому, як і в Пуерто-Рико сьогодні, була близька до катастрофічної, але Яресько працювала із зацікавленими сторонами щодо залучення необхідних реформ, які відновили довіру країни та її громадян до економічної життєздатності і реінвестування. Саме це потрібно сьогодні Пуерто-Рико», – додав він.

Нагадаємо, що Яресько очолювала Міністерство фінансів України з 2 грудня 2014 по 14 квітня 2016 року.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини