ENRU

Екс-голова Слов’янська Штепа заявила про побиття з боку співробітника СІЗО

Обвинувачена в посяганні на територіальну цілісність України і участі терористичної організації екс-голова Слов’янська Неля Штепа заявила про насильство і антисанітарні умови в слідчому ізоляторі.

Про це повідомив її адвокат Олександр Тананакін.

Александр Тананакин

Штепа написала лист-звернення до міністра юстиції Павла Петренка та Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. У ньому Штепа вказує на те, що 24 червня співробітники Харківського управління виконання покарань №27 застосував до неї силу. Також вона вказує на антисанітарні умови утримання в слідчому ізоляторі і факти «розкрадання медикаментів».

«24 червня 2017 року офіцер ХУІНа мене побив», — пише Штепа, не уточнюючи подробиць конфлікту.

«У камері, в яку мене перевели, за останні 10 днів — третя камера №419 — чорні підлоги, чорні стіни від вогкості і від того, що в камері містяться 14 осіб, всі курять, витяжки немає, підлоги пісочно-земляні, таргани, миші ... », — ідеться у її заяві.

Штепа зазначає, що перебуває у ізоляторі понад 3 роки і «надії на надання медичної допомоги немає, прямо на очах ув'язнених розкрадаються медикаменти, до людей, що сидять в ХУІНе, вони не доходять», — стверджує Штепа.

Екс-очільниця Слов'янська просить зустрічі з Уповноваженим ВР з прав людини і вимагає проведення службової перевірки в ізоляторі.

24 липня екс-голові Слов'янська Штепі продовжили арешт на два місяці. 

Нагадаємо, Нелю Штепу можуть засудити до довічного ув’язнення.

Її звинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей, та у створенні терористичної групи чи організації.

Окрім того, висунуто звинувачення у закликах до зміни меж України, сприянні проведенню псевдореферендуму про відокремлення Донецької області від України, створенні умов для діяльності терористичних груп та організацій.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram