Віктора Татькова підозрюють у втручанні в діяльність судових органів та незаконному втручанні в роботу автоматизованої системи документообігу суду

Колишній голова Вищого господарського суду Віктор Татьков, проти якого розпочато розслідування Генпрокуратури, перебуває за кордоном.

Він виїхав за межі України до того, як йому було здійснено повідомлення про підозру, йдеться у повідомленні прес-служби ГПУ.

Зазначається, що за клопотанням ГПУ 27 жовтня слідчим суддею Печерського районного суду Києва підозрюваному – колишньому заступнику голови ВГСУ обрано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 1,5 млн грн і покладено на нього обов’язки не відлучатися за межі Київського області, повідомляти про зміну місця проживання, утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні та здати на зберігання документи, що дають право на виїзд з України.

«Згідно з отриманими в ході досудового розслідування даним, Татьков у цей час перебуває на лікуванні за межами України, куди виїхав ще до того, як йому було здійснено повідомлення про підозру», – йдеться у повідомленні.

У відомстві пояснили, що відповідно до вимог кримінального процесуального кодексу України, розгляд клопотань про обрання запобіжного заходу здійснюється за участю підозрюваного.

«За таких обставин питання щодо звернення до слідчого судді з клопотанням про обрання вказаній особі запобіжного заходу буде вирішено після завершення його лікування та повернення в Україну або ж після отримання органом досудового розслідування даних про його умисне переховування від слідства та суду», – додали в ГПУ.

Нагадаємо, що Департаментом спеціальних розслідувань Генпрокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишніх голови Вищого господарського суду і його заступника, а нині суддів цього суду у вчиненні злочинів за статтями про втручання в діяльність судових органів та незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду.

Поділитись: