ENRU

Екс-голові Запоріжжя Сіну обрали запобіжний захід

Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання колишньому міському голові Олександру Сіну.

Про це повідомляє прес-служба Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя.

«Заслухавши думки учасників процесу, дослідивши матеріали клопотання, суд застосував до гр. Сіна О.Ч. запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, зобов'язавши його прибувати за кожною вимогою до слідчого, прокурора, слідчого судді або суду»,  — ідеться у повідомленні.

Сін подозрюється у порушенні ч. 2 ст. 364 КК України («Зловживання владою або службовим становищем»).  

20 вересня генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що екс-очільник Запоріжжя підозрюється також у порушенні ч.2 ст.364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) та ч.1 ст.296 (хуліганство) КК України.

Перший епізод стосується підписання рішення Запорізької міськради, в результаті якого 26 фізичним особам були незаконно передані землі загальною площею понад 2,5 га вартістю 3,5 млн гривень.

Другий епізод стосується проведення 12 вересня 2014 року «Маршу миру» поблизу будівлі Запорізької ОДА, коли Сін «грубо порушив громадський порядок, що супроводжувалося заподіянням учаснику мітингу фізичного болю».

У грудні 2016 року Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя визнав екс-мера Запоріжжя Олександра Сіна винним у кримінальному злочині по ч. 1 ст. 172 КК (грубе порушення законодавства про працю) за те, що він у 2014 році незаконно продовжив на три місяці контракти з головними лікарями 19 міських закладів охорони здоров'я замість передбачених законом 3-5 років. Суд заборонив Сіну обіймати посади у владі протягом двох років.

Сін був мером Запоріжжя в 2010-2015 роках. Він обирався як представник «Батьківщини», потім перейшов до «Партії регіонів».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram