УКРАЇНА

Екс-голову Перечинської РДА, який насмерть збив двох жінок, взяли під варту на 60 діб

16 липня, 2018 13:34
УКРАЇНА/Екс-голову Перечинської РДА, який насмерть збив двох жінок, взяли під варту на 60 діб
Зберегти
Вигляд
Екс-голову Перечинської райдержадміністрації Віктора Олефіра, який збив двох жінок у нетверезому стані, взяли під варту на 60 днів без визначення застави.

Екс-голову Перечинської райдержадміністрації Віктора Олефіра, який збив двох жінок у нетверезому стані, взяли під варту на 60 днів без визначення застави.

Про це повідомляє місцеве видання Мukachevo.net з зали суду.

Відповідно до рішення Ужгородського міськрайонного суду екс-чиновник перебуватиме під вартою до 11 вересня.

Сам Віктор Олефір заявив на суді, що усвідомлює наслідки свого вчинку і просить вибачення у родичів загиблих.

«Я усвідомлюю негативні наслідки свого вчинку і прошу вибачення у потерпілих і їх родичів, — сказав Віктор Олефір на суді», — сказав Олефір.

15 липня у лікарні померла друга жінка, постраждала внаслідок ДТП за участі голови Перечинської райдержадміністрації Віктора Олефіра, що на той момент перебував за кермом у нетверезому стані.

14 липня голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив, що поліція зупиняла голову Перечинської райдержадміністрації Віктора Олефіра за декілька хвилин до того, як він збив двох жінок, проте чиновника «відпустили через високу посаду».

13 липня Перечин на Закарпатті  голова райдержадміністрації Віктор Олефір у стані алкогольного сп'яніння збив двох жінок. Одна з них загинула, іншу доправили в реанімацію.

Після скоєння смертельного ДТП Олефір пішов з посади голови Перечинської РДА.

/Ольга Кириленко

Пов`язані новини