Життя

Екс-керівник Миколаївського аеропорту зізнався у дачі хабара — прокуратура

Прокуратура
Життя/Екс-керівник Миколаївського аеропорту зізнався у дачі хабара — прокуратура
Зберегти
Вигляд
Колишній очільник Миколаївського аеропорту Михайло Галайко визнав провину в дачі хабара, повідомляє прокуратура Миколаївської області. Суд засудив його до 4 років позбавлення волі з іспитовим терміном на 1 рік.

За інформацією прокуратури, 28 грудня суддя Центрального райсуду Миколаєва затвердив угоду про визнання винуватості, укладену Галайком і його захисниками з прокурором.

Йдеться про дачу хабара у 700 тисяч гривень голові Миколаївської облдержадміністрації Олексію Савченку.

«Таким чином посадовець намагався вирішити питання за підписання трудової угоди та призначення його директором підприємства. Суд, взявши до уваги, що екс-посадовець повністю визнав свою провину в інкримінованому злочині та співпрацював зі слідством. призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на чотири роки з іспитовим терміном на 1 рік. Сума неправомірної вигоди віднесена на користь державного бюджету», — йдеться у повідомленні.

Призначене покарання означає, що Галайко залишиться на свободі, якщо повторно не скоїть злочин під час іспитового терміну.

Нагадаємо, 29 грудня 2017 року директора міжнародного аеропорту Миколаєва Михайла Галайка затримали при спробі дати хабар губернатору Миколаївської області Олексію Савченку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Договір, якого не було: що не так з ремонтом Миколаївського аеропорту

Більше про:
# миколаїв
Пов`язані новини