ENRU

Екс-керівнику Держагентства з інвестицій Тарану повідомили про підозру

Колишньому керівнику Державного агентства України з інвестицій та розвитку пред’явили підозру у заволодінні 195 млн гривень державних коштів.

Про це повідомили в Генеральній прокуратурі України.

«Департаментом спеціальних розслідувань в рамках досудового розслідування кримінального провадження 02.10.2017 повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України колишньому керівнику Державного агентства України з інвестицій та розвитку», — ідеться у повідомленні.

За даними Громадського, йдеться про Олександра Тарана.

«Колишньому високопосадовцю інкримінується, що обіймаючи в період 2010-2011 років керівну посаду у Державному агентстві України з інвестицій та розвитку, діючи за попередньою змовою в групі з одним із членів Уряду, вчинив заволодіння шляхом зловживання службовим становищем державними (бюджетними) коштами в особливо великих розмірах у загальній сумі понад 195 млн грн, на користь низки суб’єктів господарювання, що безпідставно надано під виглядом державної підтримки інноваційних та інвестиційних проектів у реальному секторі економіки», — зазначили у прокуратурі.

З метою обрання підозрюваному міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до суду внесено відповідне клопотання.

Досудове розслідування кримінального провадження триває.

З березня 2010 року Державне агентство України з інвестицій та розвитку очолював Олександр Таран. Його звільнили указом тодішнього президента Віктора Януковича у листопаді 2011 року.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram