УКРАЇНА

Екс-міністра транспорту Рудьковського заочно заарештували в Росії ще 2,5 роки тому — суд Москви

1 жовтня, 2018 17:01
УКРАЇНА/Екс-міністра транспорту Рудьковського заочно заарештували в Росії ще 2,5 роки тому — суд Москви
Зберегти
Вигляд
Колишній міністр транспорту і зв’язку України Микола Рудьковський, якого начебто затримали Москві за звинуваченням у нападі на російське посольство в Києві в 2014 році, був заочно арештований Басманним райсудом Москви у травні 2016 року.

Колишній міністр транспорту і зв’язку України Микола Рудьковський, якого начебто затримали Москві за звинуваченням у нападі на російське посольство в Києві в 2014 році, був заочно арештований Басманним райсудом Москви у травні 2016 року.

Про це повідомляє «Интерфакс» із посиланням на заяву працівниці суду.

«Постановою суду від 26 травня 2016 року було задоволено клопотання органів слідства про обрання відносно Рудьковського запобіжного заходу у вигляді взяття під варту на два місяці, яка обчислюється з моменту його екстрадиції на територію РФ, або з моменту його затримання на території Росії», — повідомила прес-секретар Басманного суду Юнона Царьова.

За її словами, згідно з матеріалами суду, Рудьковському заочно оголосили обвинувачення у нападі на установу, яка перебуває під міжнародним захистом, з метою провокації війни чи ускладнення міжнародних відносин (ч. 2 ст. 360 КК РФ).

Раніше агентство новин «Москва» з посиланням на джерела в правоохоронних органах повідомило, що поліція у Москві затримала Рудьковського ще 28 вересня начебто за напад.

Міністерство закордонних справ України перевіряє інформацію щодо його затримання.

Рудьковський був депутатом IV та V скликань Ради, а також очолював Міністерство транспорту та зв’язку України у 2006–2007 роках.

Більше про:
# арешт
# Москва
Пов`язані новини