Лихоліт та колишні учасники війни на Донбасі обіцяють не пропускати метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

Екс-начальник штабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт заявив про початок економічної блокади самоназваних «ЛНР» та «ДНР».

Лихоліт та колишні учасники війни на Донбасі обіцяють не пропускати метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

«Будуть встановлені мобільні блокпости, вони не дадуть вести торгівлю з окупованими територіями. Поки ми тут про це кажемо, там вже йде підготовка до безстрокової блокади», — сказав Лихоліт під час прес-конференції.

За його словами, на Майдані в Києві буде встановлено мобілізаційний пункт.

«Ми будемо проводити операцію не тільки на лінії розмежування, але й у Києві. Тут також багато роботи пов’язаної з блокадою», — додав він.

За словами екс-військових, блокаду оголошено через не виконання бойовиками ультиматуму по звільненню 137 українських полонених.

Нагадаємо, що 2 липня суд відпустив «айдарівця» Лихоліта на поруки депутатів.

Раніше, 

Генпрокуратура 1 червня повідомила про підозру двом добровольцям батальйону територіальної оборони «Айдар» у скоєнні ряду тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень. 

Зокрема, вони підозрюються в організації озброєної банди з метою нападу на окремих осіб, у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаному із погрозою застосування насильства.

Також їх підозрюють у незаконному викраденні більше ніж двох осіб, способом небезпечним для життя та здоров’я потерпілих, вчиненому із застосуванням зброї.

Поділитись: