Колишні посадовці Київської міської держадміністрації завдали бюджету міста збитків на понад півмільярда гривень відчуженням комунального майна територіальної громади

Колишні посадовці Київської міської держадміністрації завдали бюджету міста збитків на понад півмільярда гривень відчуженням комунального майна територіальної громади.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

У цій справі провели 19 обшуків.

«Посадовими особами КМДА у 2006-2011 роках спільно з групою суб’єктів господарювання створено схему, спрямовану на незаконне відчуження комунального майна, шляхом прийняття участі у проведенні торгів та аукціонів, з метою набуття права власності на майно за заниженою вартістю для подальшого його використання або перепродажу», — йдеться у повідомленні.

Загалом за 5 років Головне управління комунальної власності у Києві відчужило 381 об’єкт нерухомості, з яких близько 50% було продано.

За цими фактами повідомили про підозру колишньому начальнику Головного управління комунальної власності КМДА. Крім того, в рамках розслідування кримінального провадження накладено арешти на ряд об’єктів нерухомості, що були незаконно відчужені з комунальної власності.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: