Екс-прем'єра Молдови заарештували на місяць

default/Екс-прем'єра Молдови заарештували на місяць
Зберегти
Вигляд

Суд Кишинева оголосив рішення про попередній арешт колишнього прем'єр-міністра Молдови Влада Філата на 30 діб. Про це повідомляє Інтерфакс.

Засідання суду тривало більше семи годин. Рішення було оголошено за 15 хвилин до закінчення терміну попереднього затримання Філата на 72 години.

Колишнього прем’єра Молдови звинувачують у «пасивної корупції в особливо великих розмірах» і «отриманні вигоди з впливу з отриманням хабарів в особливо великих розмірах».

Згідно з Кримінальним кодексом Молдови, Філату загрожує до 15 років позбавлення волі, штраф до 200 000 леїв ($ 20000) з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю протягом від 10 до 15 років.

Антиурядові протести в центрі молдовської столиці тривають з 6 вересня.

Учасники протесту лівих партій вимагають дострокових парламентських виборів, відставки президента і проведення всенародних виборів голови держави, зміни керівництва силових структур та повернення вкраденого з банківської системи мільярда євро.

Прихильники Партії соціалістів і Нашої партії 3 жовтня встановили намети на проїжджій частині бульвару Штефана чел Маре. Він знаходиться перед сквером парламенту Молдови.

/ фото tribuna.md