Економіка

Екс-президент Франції запропонував Росії першою скасувати санкції

Економіка/Екс-президент Франції запропонував Росії першою скасувати санкції
Зберегти
Вигляд
Голова Єврокомісії назвав виконання мінських угод єдиним шляхом до зняття санкцій з РФ

Екс-президент Франції Ніколя Саркозі заявив, що ЄС слід зняти санкції з Росії, але Москва повинна першою піти на цей крок. Про це він заявив під час виступу на Петербурзькому міжнародному економічному форумі.

На його думку такий крок Росії буде «гідно оцінений у всьому світі».

У свою чергу голова Мінекономрозвитку Росії Алєксандр Улюкаєв в кулуарах форуму, повідомив, що Росія не розглядає можливість першої скасувати санкції.

Улюкаєв зазначив, що «ініціатива запровадження була на боці наших партнерів, тому ініціатива скасування також повинна бути на їхньому боці», цитує його слова російський «Інтерфакс».

Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, який взяв участь у відкритті Петербурзького економічного форуму, підкреслив, що скасування санкцій може статися тільки при повному виконанні мінських угод. Він пояснив, що приїхав на форум для налагодження діалогу з Москвою.

Голова МЗС Росії Сєргєй Лавров сказав, що «формула «санкції з Росії буде знято, коли вона виконає Мінські домовленості» повністю влаштовує в Києві тих, хто не хоче нічого робити, ніякої децентралізації, ніякої амністії, ніякого особливого статусу».

Пов`язані новини