Колишньому радникові президента США Стіву Беннону загрожує судовий позов через коментарі, які він надав автору книги про адміністрацію Трампа Майклу Вулфу.

Колишньому радникові президента США Стіву Беннону загрожує судовий позов через коментарі, які він надав автору книги про адміністрацію Трампа Майклу Вулфу.

Про це пише The Washington Post.

Юристи Трампа направили Беннону офіційного листа, в якому звинуватили його в порушенні угоди про нерозголошення інформації, яку він підписав на час роботи в адміністрації президента.

У листі, зокрема, йдеться про те, що Беннон «зробив зневажливі і в деяких випадках відверто наклепницькі заяви» щодо президента, його сім'ї і передвиборної кампанії.

Юристи вимагають від Беннон утримуватися від будь-яких подальших коментарів з приводу Трампа і його оточення, наголошуючи, що почали збір доказів для початку судового процесу.

Книга Майкла Вулфа «Вогонь і лють: Всередині Білого дому за Трампа» надійде в продаж на початку січня. Уривки з книги були опубліковані 3 січня в New York Magazine.

У книзі, зокрема, стверджується, що Трамп і його команда не розраховували перемогти на президентських виборах, і результати голосування їх шокували. Зокрема, пише Вулф з посиланням на Беннона, сім'я Трампа на певному етапі не готова була робити фінансові вкладення в його кампанію, так як не було жодних гарантій його перемоги.

Беннон також заявив автору книги, що вважає зустріч сина Трампа з групою росіян, включаючи адвоката Наталю Весельницьку, «зрадою».

У книзі також стверджується, що дочка Трампа, Іванка, яка брала разом з чоловіком активну участь у передвиборній кампанії батька і продовжила роботу в його адміністрації після перемоги на виборах, розраховує стати першою жінкою на посаді президента США.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що його колишній радник Стів Беннон «втратив розум» після того, як втратив роботу в Білому домі.

Поділитись: