Екс-глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов під час роботи на посаді глави Луганської обласної державної адміністрації вивів на рахунки своїх іноземних компаній мільйони доларів.

Екс-глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов під час роботи на посаді глави Луганської обласної державної адміністрації вивів на рахунки своїх іноземних компаній мільйони доларів.

Про це йдеться у тексті ухвали Печерського райсуду Києва.

Зазначається, що дані ГПУ отримала від Федерального бюро розслідувань США.

Згідно з отриманими даними, Єфремов через «Укркомункбанк» «здійснював перерахування значних сум грошових коштів, які вимірюються у мільйонах доларів США» на підконтрольні йому ж компанії за кордоном.

Також детективи встановили, що формальним власником «Укркомункбанку» був заступник Єфремова, коли той був головою ОДА.

«Відповідно до постанови правління Національного банку України від 12.05.2014 № 274/БТ Національний банк України, розглянувши звернення ПАТ «Укркомунбанк» щодо стабілізаційного кредиту для підтримки ліквідності, постановив надати ПАТ «Укркомунбанк» стабілізаційний кредит в сумі 34 млн грн», — нагадується в ухвалі суду.

Суд частково задовольнив клопотання про доступ до документів Єфремова в НБУ — дозволивши зробити копії, а не забирати оригінали.

Клопотання стосувалось розслідування у справі про розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах службовими особами ТОВ «Індекспром», ТОВ «ДС-8», ПП «Портекс», ПП «КОНСЕНТ», ТОВ «Торговий дім Краснолуцький машинобудівний завод» та ДП «Луганськвугілля», протягом 2011-2013 років в інтересах Єфремова.

Також провадження стосувалося організації мітингів у Луганську та причетності до створення «ЛНР».

Нагадаємо, 30 липня Єфремова затримали в аеропорту «Бориспіль» з квитком на Відень. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа екс-регіонала Єфремова: 7 головних фактів.

Він підозрюється у заволодінні майном «Луганськвугілля», у створенні терористичної організації «ЛНР» та посяганні на територіальну цілісність України.

Зараз Єфремов під арештом до 28 квітня.

Також повідомлялось, що НАБУ проводить обшуки в Національному банку. Також повідомлялось про вилучення документів у НБУ під час обшуків.

Глава НАБУ пізніше заявляв, що обшуки в Нацбанку стосуються його керівництва. За словами Артема Ситника, збитки можуть сягати мільярдів гривень.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: