ENRU

Екс-«регіоналу» Медянику на 60 днів продовжили термін тримання під вартою – адвокат

Печерський райсуд Києва продовжив термін утримання під вартою колишнього народного депутата від «Партії регіонів» Володимира Медяника на 60 діб, повідомив його адвокат Кім Веремійчук.

Крім того, за словами адвоката, екс-депутат оголосив голодування на знак протесту проти невиконання вимоги захисту про одночасний допит свідків.

«Не погоджуючись із позицією прокурора і у зв'язку з тим, що суддя відхилила всі вимоги сторони захисту про затребування доказів, Володимир Медяник оголосив голодування, яке він припинить, якщо сторона обвинувачення проведе слідчі дії ..., зокрема, одночасний допит свідків звинувачення, на свідченнях яких базується обвинувачення, з нашим підзахисним», – розповів адвокат в ефірі телеканалу «112 Україна». .

Адвокат також поінформував, що підзахисний в даний час знаходиться під вартою в ізоляторі Служби безпеки в Києві і Київській області.

«Сьогодні слідчий суддя Печерського районного суду Києва Остапчук оголосила резолютивну частину свого рішення про те, що термін утримання Медяника під вартою має бути продовжений на 60 діб», – пояснив він.

Щодо перспективи проведення перехресного допиту адвокат зауважив, що прокурор в суді заявив про неможливість такого допиту, так як Медяник знаходиться під вартою, а свідки не проживають на території Києва.

ГПУ підозрює екс-«регіонала» Медяника у сприянні створенню «ЛНР» разом із колишнім головою фракції Партії регіонів Олександром Єфремовим.

Медяник родом з Луганська, обрався до Ради в 2012 році по мажоритарному округу, який включає частину Луганська і Краснодон.

8 серпня 2016 року суд заарештував Медяника на 60 днів.