Адвокат екс-співробітників роти «Торнадо» Володимир Якимов в коментарі Громадському розповів, що обвинувачуваних у справі побили палицями.

За його словами, обвинувачених били люди у масках.

«В кімнаті, де утримують обвинувачуваних в суді, хлопців били перед судовим засіданням палицею по потилиці люди в масках, потім вони сиділи в клітці в наручниках. Це було сьогодні, їх примусово роздягнули, завели в зал суду в наручниках ззаду, посадили в акваріум», – сказав Якимов.

За словами адвоката, один із підозрюваних викликав «швидку», якої досі немає.

«Цукур викликав «швидку» і її вже немає вже 40 хвилин. Його били палицями по руках і потилиці. Будемо писати заяву з цього приводу», – повідомив він.

Разом з тим, військовий прокурор Руслан Кравченко звинуватив сторону захисту у зриві судового засідання.

«Сьогодні стороною захисту було зірване судове засідання, не прибув до суду адвокат Вадим Драговоз», – сказав він.

Про побиття підозрюваних прокурор нічого не знає: «Про побиття нічого не знаю, захисники мені цього не повідомляли».

За словами Кравченка, підозрюваним інкримінують статтю 255 «створення та участь в злочинній організації», 127, 146 «незаконне утримання, позбавлення волі та катування» Кримінального кодексу України.

Крім того, за його словами, деяким обвинуваченим інкримінується стаття 153 «задоволення статевої пристрасті неприроднім шляхом». Він зазначив, що саме по цьому епізоду потерпіла втретє прибуває на допит.

Також прокурор розповів, що йому неодноразово погрожували, якщо він не відійде від справи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа «Торнадо»: що треба знати про підсудних та батальйон

Нагадаємо, під будівлею Оболонського районного суду Києва, де 2 серпня мало відбутися чергове засідання у справі екс-співробітників роти патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо», відбулись заворушення.

Голова ГУ Нацполіції Києва Андрій Крищенко в ефірі Громадського повідомив, що у сутичках під Оболонським судом постраждали 15 нацгвардійців та 14 поліцейських.

Події під судом кваліфікували за двома статтями Кримінального кодексу – 293 «порушення громадського порядку» та 342 «опір працівникам поліції».

Згодом учасникам сутичок під Оболонським райсудом Києва було оголошено про підозру.

У вівторок, 9 серпня, судове засідання у справі не відбулося, воно булоперенесене на 16 серпня.

Поділитись: