Військова прокуратура передала до суду обвинувальний акт проти колишнього заступника командувача Військово-морських сил України віце-адмірала Сергія Єлісєєва за зраду і перехід на службу до Росії.

«Колишній віце-адмірал, вчинивши дезертирство із Військово-морських Сил Збройних Сил України, з липня 2014 року перебував на посаді заступника командувача Балтійським флотом ВМС РФ. У березні 2016 року він призначений заступником командувача Чорноморським флотом ВМС РФ», - сказано в повідомленні прокуратури.

У червні 2016 року прокуратурою йому повідомлено про підозру у вчинені злочинів «державна зрада», «дезертирство», «посягання на територіальну цілісність», «сприяння діяльності терористичній організації» та «ведення агресивної війни».

Його подальшу долю вирішить суд.

Сергій Єлісєєв – випускник Калінінградського військово-морського училища, факультету артилерійського і зенітно-ракетного озброєння, яке він закінчив у 1983 році. Після розподу СРСР вступив на службу у ВМС України, де протягом 8 років займав посаду заступника командувача.

Поділитись: