Геннадій Юр'єв ймовірно застрелився, коли слідчі прибули до його будинку з обшуком у справі про розкрадання коштів

У Вінницькій області в своєму будинку знайдено застреленим колишнього заступника голови «Нафтогазу» Геннадія Юр'єва.

Про це повідомила прес-секретарка генпрокурора Лариса Сарган.

За її словами, Генеральною прокуратурою України було проведено низку обшуків в межах кримінального провадження за фактом розкрадання грошових коштів ДАТ «Чорноморнафтогаз» НАК «Нафтогаз України» при закупівлі самопідйомних плавучих бурових установ.

«Після проникнення до одного з обшукуваних приміщень слідчою групою був виявлений труп колишнього заступника голови НАК «Нафтогаз України», який ймовірно здійснив постріл з вогнепальної зброї під час проникнення», – написала вона.

Сарган додала, що на даний час на місці працює слідча оперативна група.

Згодом генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що Юр'єв застрелився під час проникнення слідчих прокуратури в його будинок у Вінницькій області.

«Ми ще розкривали приміщення, коли почули постріл. Відразу після цього були викликані представники поліції. Під час обшуку приміщення було знайдено тіло загиблого і мисливську рушницю», – сказав він .

Юр'єв працював заступником голови «Нафтогазу», коли компанію очолював Євген Бакулін. Він був фігурантом розслідування, яке стосувалося зловживань на державних тендерах. Підозрюваними в цій справі є брати Олександр та Сергій Кацуба.

Як повідомив Луценко, Юр'єв був важливим свідком справи про розкрадання коштів ДАТ «Чорноморнафтогаз». Також за словами генпрокурора, напередодні Олександр Кацуба написав заяву про готовність підписати угоду зі слідством, визнати свою провину і дати свідчення на лідерів злочинного угруповання.

Поділитись: