УКРАЇНА

Екс-заступника Кличка звільнили від кримінальної відповідальності за підробку диплома

26 січня, 2018 13:46
УКРАЇНА/Екс-заступника Кличка звільнили від кримінальної відповідальності за підробку диплома
Зберегти
Вигляд
Шевченківський районний суд Києва звільнив від кримінальної відповідальності екс-заступника міського голови Києва Віталія Кличка Володимира Бондаренка, який користувався підробленим дипломом про вищу освіту.

Шевченківський районний суд Києва звільнив від кримінальної відповідальності екс-заступника міського голови Києва Віталія Кличка Володимира Бондаренка, який користувався підробленим дипломом про вищу освіту.

Відповідне рішення суд виніс 28 грудня 2017 року.

Згідно з матеріалами суду, Бондаренко вирішив підробити диплом бакалавра для подальшого використання.

Для цього Бондаренко умисно «повідомив невстановленій слідством особі свої особисті анкетні дані, які в подальшому були використані …для підроблення диплому бакалавра нібито виданого Львівським національним університетом імені Івана Франка, 30 червня 2009 року на ім'я Бондаренка».

Зазначається, що Бондаренко заздалегідь «обіцяв придбати підроблений диплом».

Наголошується, що Бондаренко «умисними діями сприяв підробці офіційного документа» і вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 5 ст. 27 (пособництво у вчиненні злочину – ред.), ч. 1 ст. 358 (підроблення документів) ККУ.

Слідство з'ясувало, що 16 листопада 2011 року Бондаренко «з метою засвідчення вірності фотокопії з підробленого диплома бакалавра …звернувся до приватного нотаріуса. Приватний нотаріус … будучи введеною в оману… виготовила його фотокопію та посвідчила вірність з оригіналом».

Попри це прокурор просив суд звільнити Бондаренка від кримінальної відповідальності у зв'язку з закінченням строків давності притягнення його до кримінальної відповідальності.

Суд задовольнив клопотання.

У вересні 2017 року звільнений керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, щодо якого проводиться розслідування за фактом використання підроблених документів, заявив, що пішов з посади за власним бажанням.

31 серпня міський голова Києві Віталій Кличко звільнив Бондаренка з посади через розслідування щодо ймовірної підробки диплому.

Пов`язані новини