Прокурор Сумської області Віталій Матвійчук підписав повідомлення про підозру колишньому заступнику глави адміністрації Януковича, а на даний час депутату Сумської облради Юрію Чмирю.

Прокуратура Сумської області повідомила про підозру колишньому заступнику глави адміністрації екс-президента Віктора Януковича, а на даний час депутату Сумської облради Юрію Чмирю.

Про це повідомила речниця генпрокурора Лариса Сарган.

Вона додала, що Чмиря підозрюють в підробці та використанні підроблених офіційних документів, а також у декларуванні недостовірних відомостей.

«Прокурор Сумської області Віталій Матвійчук підписав повідомлення про підозру колишньому високопосадовцю із оточення В. Януковича, а на даний час депутату Сумської обласної ради Юрію Чмирю», — повідомила Сарган.

Встановлено, що після втечі Януковича підозрюваний запланував отримати паспорт громадянина України «з метою приховування великої кількості правочинів з дороговартісним майном».

Дії Чмиря кваліфіковано за ч. 1 ст. 357 (умисне приховування офіційного документа), ч.ч.1, 4 ст. 358 (підроблення та використання завідомо підробленого документа) та ст. 3661 (декларування недостовірної інформації) КК України.

Підозрюваний не прибув за викликом до прокуратури, повідомлення про підозру вручене слідчими прокуратури Сумської області в Києві у встановлений законом спосіб – керівнику житлово-експлуатаційної організації та адвокату підозрюваного.

Прокуратура готує клопотання до суду про обрання депутату обласної ради запобіжного заходу.

Нагадаємо, 7 липня генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що у Чмиря під час обшуків знайшли $1 млн замість задекларованих ним $572 тисяч .

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile