Колишньому народному депутату Максиму Микитасю повідомили про підозру в організації заволодіння чужим майном, зокрема йдеться про заволодіння нерухомості Національної гвардії.

Про це повідомили в пресслужбі НАБУ.

Наразі вирішується питання про обрання екснардепу запобіжного заходу.

Слідство встановило, що Микитась використовував підконтрольні йому будівельні компанії та діяв у змові з екскомандувачем Нацгвардії, генеральним директором компанії-забудовника, приватним оцінювачем та іншими особами, щоб організувати корупційну схему з заволодіння нерухомістю Нацгвардії.

У 2000-х роках Головне управління внутрішніх військ МВС України та компанія-забудовник уклали угоду, за якою на території колишньої військової частини мали збудувати житловий комплекс. В обмін на земельну ділянку площею близько 1 га в центрі Києва Нацгвардія мала отримати у житловому комплексі 50 квартир і 30 паркомісць.

Згодом, у 2016-2017 роках, сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилась від цих квартир та паркомісць на Печерську в обмін на 65 квартир у будинку, що та ж компанія-забудовник зводила біля станції метро «Червоний хутір».

У НАБУ встановили, що вартість цих квартир на 81 635 448 гривень менша за ту, в яку оцінені перші квартири.

Зазначається, що у травні 2019 року про підозру у вчиненні злочину повідомлено екскомандувачу Нацгвардії, гендиректору компанії-забудовниці та оцінювачу.

Поділитись: