Культура

Екскурсія офісним «Зомбілендом» | Hromadske.art

Культура/Екскурсія офісним «Зомбілендом» | Hromadske.art
Зберегти
Вигляд

Цими вихідними, 27 та 28 червня, у київському ВДНГ відбудеться фестиваль Офісних Зомбі «На дні-2».

Організаторка Тетяна Яіцька провела екскурсію по локаціях спеціально  для Громадського Арт.

«Коли ми проводили перший фестиваль «На дні» – ми зіштовхнулись із проблемою кризи, росту курсу долара, панічних настроїв. Це було таке дно, на яке зараз вже ніхто не звертає уваги. Але що було наслідком цього дна – те, що багато хто опинився без роботи чи, наприклад, без зарплати. І ми хочемо людям показати, пояснити, що робота – це не офіс. Робота може бути де завгодно. Ви можете займатися чимось, сидячи на траві в парку, усього лише з одним ноутбуком. Ви можете придумати якийсь новий вид бізнесу, ви можете підключитись до вже існуючого. Тобто не потрібно так триматися за офіс. Офіс – це символ минулого, коли було все більш-менш благополучно, всі сиділи в кабінетах та платили оренду. Зараз, коли все не так, потрібно винаходити нові форми роботи. Нові форми життя в офісі чи без», – розповідає Тетяна про ідею фестивалю.  

Отже, на фестивалі на вас чекають такі майданчики, як  «Шахта жахів»,  «Корпоративна площа», «Куточок кар'єриста», «Вольєр для фрілансерів», «Галявина дауншифтера», підземна локація, «Музей Збанкрутілого офісу», трон офісного короля, дитячий майданчик, а також три музичних сцени. 

«Хедлайнером усього нашого заходу є симфонічний рок-оркестр із Одессы «Hardy Orchestra». Це сорок музикантів на сцені, котрі грають всі знамениті рок-хіти. У нас будуть сучасні інді-команди, нью-вейв, електронщина і циганщина-балканщина, куди ж без неї», – каже Тетяна.

Відчути себе зомбі та побути в офісі на свіжому повітрі можна вже цими вихідними, 27 та 28 червня, на ВДНГ. 

/ Анна Перепелиця

Пов`язані новини