Колишній лідер партії «Укроп» та ексзаступник Ігоря Коломойського, коли той обіймав посаду голови Дніпровської ОДА (2014-2015 роки) Геннадій Корбан заперечив свою причетність до забудови Протасового Яру у Києві.

Про це він сказав у коментарі hromadske, коментуючи заяви активіста Романа Ратушного щодо погроз.

«Я не маю жодного стосунку до цієї забудови і не розумію, чому якісь активісти весь час мене чіпають у Фейсбуці з цього приводу. Крім того, я ні з ким особисто ні разу не мав жодних контактів. Я не розумію навіщо мене намагаються втягнути в цю провокацію», — сказав Корбан.

Раніше координатор ініціативної групи «Збережемо Протасів Яр» Роман Ратушний заявив про погрози з боку забудовників. Директор забудовника ТОВ «Дайтона Груп» спростував свою причетність до погроз активістам. 

З травня 2019 року на Протасовому Яру триває протистояння громади міста із забудовником ТОВ «Дайтона Груп». Фірма планує збудувати три багатоповерхівки у зеленій зоні Києва. 

Серед засновників ТОВ «Дайтона Груп»: ТОВ «Алюр Девелопмент», Віктор Угрін, Анатолій Бродський, Дмитро Паланчук, Антон Труш, Володимир Ясько. Останній, як помітив журналіст Михайло Погребиський, керує ще й компанією «Інтенсив ресурс», кінцевий бенефіціар якої — Геннадій Корбан. Раніше охорону Протасового Яру здійснювала фірма «Фокстрот-13», згодом ми помітили на місці людей, які охороняли Петра Порошенка біля ДБР та чергували на 94-му окрузі під час парламентських виборів.

Поділитись: