Електромобілі, які імпортуються в Україну з країн, які не входять до складу Європейського союзу, отримуватимуть сертифікат у спрощеному варіанті. Для них буде дійсна як сертифікація Євросоюзу, так і тих країн, де вони були зроблені

Електромобілі, які імпортуються в Україну з країн, які не входять до складу Європейського союзу, отримуватимуть сертифікат у спрощеному варіанті. Для них буде дійсна як сертифікація Євросоюзу, так і тих країн, де вони були зроблені.

Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Згідно з наказом органи сертифікації в Україні зможуть брати до уваги альтернативні технічні приписи для транспортних засобів, вироблених в країнах, які не є членами ЄС.

«В Україні тепер буде можливо імпортувати авто з США, не змінюючи при цьому скла, ременів безпеки і т.д. (світло тільки треба привести в порядок трохи)», — повідомив генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

Варто зазначити, що опублікований наказ не зобов'язує органи сертифікації  керуватися новими нормами сертифікації. Проте відтепер 7 українських ОС мають право сертифікувати за обома можливими варіантами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні продаж електромобілів зріс у 2,5 рази за півроку

Поділитись: