Серіал «Хранителі» від стримиґової платформи HBO
Фото:

Wikipedia

Американська телевізійна академія в Лос-Анджелесі оголосила перелік номінантів на щорічну премію «Еммі». Оголошення відбулося онлайн, а не по телебаченню, як зазвичай, через пандемію коронавірусу.

Найбільше номінацій припало на серіал «Хранителі» від HBO — 26. За ним іде «Дивовижна місіс Мейзел» від Amazon (20). Третє місце розділили «Озарк» від Netflix і «Спадщина» від HBO — по 18 номінацій.

Сам стриминґовий сервіс став рекордсменом за загальною кількістю номінацій — 160, випередивши найближчого конкурента — HBO — на 53 номінації. Netflix уже випереджав HBO за номінаціями в «Еммі» в 2018 році, але торік поступився.

Як зазначає Variety, на кількість номінацій HBO вплинуло завершення «Гри престолів», після якої в сервісу вже не знайшлося рівноцінної заміни.

72-га церемонія нагородження премії «Еммі» відбудеться 20 вересня 2020 року. Її ведучим буде американський актор і комік Джиммі Кіммел, транслюватиме церемонію телеканал ABC.

Із повним переліком номінантів можна ознайомитися на сайті «Еммі».

  • У 2019 році серіал HBO «Чорнобиль», в якому розповідається про аварію на Чорнобильській атомній електростанції в 1986 році, виграв три премії «Еммі».
  • Зірковий баскетболіст та ексгравець «Лос-Анджелес Лейкерс» Кобі Браянт, який загинув в авіакатастрофі у січні 2020 року, посмертно став лауреатом спеціальної премії «Еммі» за внесок у розвиток Лос-Анджелеса.
Поділитись: