«Питання в тому, по-перше,  що місцева влада не підготувалась масовою закупівлею генераторів, а навпаки, з 1400 генераторів які поставили тут половину вкрали. По-друге, федеральна влада могла ще півтори роки тому зробити все це, а робить лише зараз. Тому питань, мені здається до російскої влади більше ніж до України» - розповідає в ефірі Громадське.Крим кореспондент інтернет-видання Meduza Ілля Азар з Сімферополя. За його словами, оцінюючи ситуацію, яка склалась після підриву ЛЕП у Херсонській області та наслідки, більше питань до російської федеральної влади, яка не змогла за півтори роки передбачити та підготуватись до подібних кроків з боку України.

Розділились думки, кого звинувачувати  і на півострові. За словами мешканки негазифікованого міста Щолкіно Юлії Мархоцької, де російські МНСники рятують ситуацію розмістивши польові кухні, люди звинувачують в наслідках енергоблокади місцеву владу та одночасно ображені на Україну:

«Зараз думки людей розділились. Більшість не розділяє дій Києва, Правого сектору та активістів Меджлісу. Вони ображені на Україну, але це перш за все люди, які відреклись від України, підтримували анексію Криму. Частина людей, які живуть в Щолкіне і підтримують Україну, але не переїхали, мають велику кількість претензій до місцевих чиновників, адже півтори роки нам обіцяли незалежне енергопостачання і в Щолкіне це звучало неодноразово».  

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile