49% американців схвалюють діяльність Дональда Трампа на посаді президента США — такий само високий рейтинг підтримки він мав і в останні тижні свого імпічменту в Конгресі.

Про це йдеться в опитуванні американської соціологічної компанії Gallup.

Зокрема, рейтинг Трампа у березні зріс на 5% порівняно з попереднім опитуванням (10 березня). Цікаво, що приріст відбувся за рахунок прихильників обох партій — Республіканської (з 91% до 92%), Демократичної (з 7% до 13%), а також незалежних (з 35% до 43%).

Крім того, 60% американців схвалюють підхід Трампа до боротьби з епідемією SARS-CoV-2 в країні, тоді як 38% виступають проти.

За словами дослідників Gallup, результати опитування показують дві незвичні для президентства Трампа тенденції: різке зростання підтримки за короткий час і її зростання серед прихильників опозиційної Демократичної партії. Одне з пояснень, яке пропонують соціологи, пов’язане з тим, що під час надзвичайних ситуацій рейтинги американських президентів раніше, як правило, також зростали.

Опитування проводилося Gallup з 13 по 22 березня 2020 року. Вибірка склала 1020 громадян віком від 18 років, які живуть в усіх 50 штатах США, а також окрузі Колумбія. Похибка складає 4% за рівня впевненості 95%.

Нагадаємо, в лютому рейтинг схвалення роботи президента США Дональда Трампа зріс до 49%, що є найвищим показником з моменту його вступу на посаду в січні 2017 року.

Поділитись: