УКРАЇНА

«Ера-Медіа» подала до суду на НСТУ —  Зураб Аласанія

9 липня, 2018 17:20
УКРАЇНА/«Ера-Медіа» подала до суду на НСТУ —  Зураб Аласанія
Зберегти
Вигляд
lead
Причина припинення співпраці — закриття програми «Доброго ранку, країно», яка, за словами Аласанії, має низьку якість.

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія повідомив Громадському, що компанія «Ера-Медіа», співпрацю з якою вирішили розірвати, подала до суду на НСТУ.

Причина припинення співпраці — закриття програми «Доброго ранку, країно», яка, за словами Аласанії, має низьку якість.

«Ми закуповували продукт, а тепер ми не продовжуємо угоду, бо продукт — поганий. Без стандартів, з постійними лажами», — пояснює Аласанія.

Документ про припинення співпраці НСТУ та «Ера-Медіа» Надано Громадському 

У позовній заяві, за словами Аласанії, «Ера-Медіа» повідомляє, що вони два тижні не отримували лист про припинення дії договору.

Сам же голова правління говорить, що такий лист надіслали ще 7 червня, тобто за місяць до припинення дії договору.

Він пояснює, що інтерв’ю з Юлією Тимошенко в програмі, яку виготовляє «Ера-Медіа» немає жодного стосунку до того, що програму закривають.

«Вони привели її навмисно, дізнавшись, що ми не продовжуємо угоду. За три дні до кінця угоди! А потім вони поставили віз поперед коня: нібито саме через неї програма закривається», — говорить Аласанія.

Також Аласанія повідомив Громадському, що сьогодні, 9 липня, НСТУ отримала нову ухвалу суду з приводу компанії «Ера-Медіа», про існування якої їм раніше не було відомо.

Відповідно до листа НСТУ до компанії «Медіа-Ера» програма припиняє свою роботу завтра, 10 липня.

Раніше, 5 липня в ефірі програми «Доброго ранку, країно», яку виготовляла компанія «Ера-Медіа» для суспільного мовника, Юлія Тимонешко звинуватила президента України Петра Порошенка у переговорах з представниками самопроголошених республік з метою зриву виборів президента у 2019.

Команда «Доброго ранку, Країно» вважає закриття програми «як черговий наступ влади на свободу слова». Як зазначає «Детектор Медіа», ведучі програми «Доброго ранку, Країно» Тетяна Терехова та Антон Довлатов заявили, що «Суспільне телебачення, прикриваючись гаслами про захист свобод в Україні, насправді впроваджує жорстку цензуру».

Програма «Доброго ранку, країно» виходила на телеканалі «UA:Перший» з листопада 2017 року.

Пов`язані новини