Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган (зліва) під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, Київ, 3 лютого 2020 року
Фото:

Офіс президента

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган під час візиту до України вчергове наголосив, що Анкара не визнає анексію Криму.

Про це Ердоган заявив на прес-конференції з президентом України Володимиром Зеленським.

«Я хочу ще раз підкреслити, що Туреччина не підтримує незаконну анексію Криму. Туреччина підтримує територіальну цілісність та суверенітет України включно з Кримом», — сказав він.

Ердоган додав, що сподівається на дипломатичне вирішення всіх конфліктів, а також зазначив, що підтримує роботу спостережної місії ОБСЄ.

16 березня 2014 року на території Автономної Республіки Крим провели невизнаний світовою спільнотою так званий референдум про статус півострова. Під час референдуму на півострові перебули російські військові та спецпризначенці без розпізнавальних ознак. Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року оголосив про «включення Криму до складу РФ» — таким чином Росія анексувала український півострів. Світова спільнота не визнає анексію Криму.

Дивіться репортаж зі святкування 5-ї річниці анексії Криму.

Поділитись: