Ердоган: Конфлікт Туреччини та Росії не вплине на спільні енергетичні проекти

default/Ердоган: Конфлікт Туреччини та Росії не вплине на спільні енергетичні проекти
Зберегти
Вигляд

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що конфлікт Росії та Туреччини через збитий російський літак Су-24 не вплине на спільні енергетичні проекти.

Про це він заявив під час промови перед підприємцями, передає «Радіо Свобода».

«Наразі немає ніяких ознак, що проблеми з Росією вплинуть на такі проекти, як постачання природного газу та будівництво атомної електростанції», – заявив Ердоган.

Він зокрема заперечив заяви представників Росії, що офіційна Москва призупинила переговори щодо проекту «Турецькій потік».

«Не вірте помилковим повідомленнями преси, що Росія призупинила «Турецький потік». Якраз навпаки. Це проект, який ми відклали, бо наші вимоги не виконані», – наголосив турецький лідер.

3 грудня міністр енергетики Росі Алєксандр Новак заявив, що Росія призупинила переговори з Туреччиною про будівництво «Турецького потоку».

Через події 24 листопада відносини між Туреччиною і Росією різко погіршилися. Військові відомства країн перервали всі діючи канали взаємодії.

Росія призупинила безвізовий режим із Туреччиною та ввела санкції проти країни.

1 грудня уряд Російської Федерації опублікував перелік турецьких товарів, які тепер заборонено ввозити в Росію. У документі, зокрема, йдеться, що з 1 січня 2016 року, вводиться заборона на імпорт в РФ замороженого м'яса курей і індички, декількох категорій овочів, фруктів, а також солі. Під заборону не потрапили лимони та горіхи.