В результаті сирійський уряд повертає контроль над містом, що має для нього стратегічне значення

Останні мирні мешканці та повстанці покинули райони східного Алеппо. В результаті сирійський уряд повертає контроль над містом, що має для нього стратегічне значення. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Наразі місто повністю вільне від загонів опозиційних до уряду Башара Асада повстанців. Уряд вважає усіх евакуйованих терористами.

«Останні чотири автобуси з терористами і членами їх сімей прибули в Рамусен — район на південь від Алеппо, що знаходиться під контролем сирійської армії», — повідомляє сирійське державне телебачення.

Завершення евакуації підтверджують як лояльні Асаду, так і опозиційні ЗМІ. Зазначається, що всього за останній тиждень східний Алеппо покинули близько 35 тисяч чоловік.

Як зазначає сирійський уряд, армія в найближчий час планує зайняти останні квартали Алеппо. Коли це станеться, Алеппо вперше з 2012 року повернеться під повний контроль урядових сил.

Раніше ООН повідомляла, що зі східного Алеппо евакуювали 19 тисяч людей.

На переконання редактора The Daily Beast Майкла Вайса, витіснення повстанців з Алеппо стане «моральним підйомом» для режиму Асада.

Нагадаємо, Сирійські урядові війська під час взяття східного Алеппо розстріляли більше 80 мирних мешканців, серед яких були жінки та діти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Асад вважає мирне населення східного Алеппо терористами — сирійський журналіст» і «Падіння Алеппо: що означає перемога урядових військ і що буде далі» і «Білі Шоломи»: в пошуках життя під руїнами»

Поділитись: