Евакуацію людей з останніх районів сирійського міста Алеппо, які утримували повстанці, були припинені після вимоги урядових військ щодо виведення своїх поранених з двох обложених шиїтських сіл

Евакуацію людей з останніх районів сирійського міста Алеппо, які утримували повстанці, були припинені після вимоги урядових військ щодо виведення своїх поранених з двох обложених шиїтських сіл.

Про це повідомляє Reuters.

Операція з виведення повстанців із Алеппо, що триває другий день, застопорилася на тлі взаємних звинувачень ворогуючих сторін.

Повстанські джерела звинувачують проурядову шиїтську міліцію в обстрілі автобусу, який вивозив з міста евакуйованих.

Офіційні урядові джерела вважають, що евакуація була призупинена, оскільки повстанці вирішили вивезти з собою зброю і викрадених людей. Повстанці такі обвинувачення спростовують.

ЗМІ, контрольовані проурядовим угрупованням «Хезболла», поширюють інформацію, що протестувальники заблокували дорогу з міста, вимагаючи евакуювати поранених із сіл Фоуа і Кефрая біля провінції Ідліб.

Також повідомляється, що повстанці бомбардували дорогу, по якій мав їхати евакуаційний транспорт з цих сіл.

Вимогу включити села в угоду про перемир’я, за яким люди вийдуть з Алеппо, поставив один із найголовніших союзників Сирії Іран. Досі не було ніяких ознак евакуації з цих сіл.

Гуманітарним організаціям, залученим до евакуації з Алеппо, без пояснень висунули вимогу залишити район.

Поділитись: