Війна

Евакуйовані мешканці Авдіївки повертатимуться до міста з 12 лютого

11 лютого, 2017 20:28
Війна/Евакуйовані мешканці Авдіївки повертатимуться до міста з 12 лютого
Зберегти
Вигляд
Перша група мешканців Авдіївки, які були евакуйовані під час загострення бойових дій у місті, почне повертатися з 12 лютого

Перша група мешканців Авдіївки, які були евакуйовані під час загострення бойових дій у місті, почне повертатися з 12 лютого. 

Про це повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

За його словами, повернуться до Авдіївки 23 особи, в тому числі 9 дітей. Крім того Жебрівський зазначив, що станом на 11 лютого у місті відновлено 149 пошкоджених будинків.

«Деякі мешканці приватного сектору відновлюють свої помешкання самі, то ми надаємо їм будівельні матеріали. В Авдіївці ми ремонтуємо не тільки те, що російські наймити зруйнували за минулий тиждень, але й усі ті понад 800 об’єктів, що були зруйновані у місті від початку російської агресії», — повідомив він у Facebook.

Раніше повідомлялося, що в Авдіївці відновили дахи 34 обстріляних будинків.

Нагадаємо, під Авдіївкою сталося загострення збройного конфлікту. 29 січня у боях неподалік населеного пункту 5 українських військових загинули і 14 дістали поранень. А 30 січня загинули 3 військових, і 17 дістали поранень.

Внаслідок обстрілів Авдіївка залишилася без води та електрики.

Пізніше через ескалацію збройного конфлікту в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відновлення Авдіївки після обстрілів: в оселі людей повертається тепло. Також у місті  відновили покриття дахів 34 обстріляних будинків. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини