Група компаній ЕВРАЗ (Російська Федерація) 1 березня оголосила про продаж Drampisco Ltd, яка володіє металургійним заводом Евраз Дніпровський МЗ (Дніпро, ДМЗ).

Група компаній «Евраз» (Російська Федерація) 1 березня оголосила про продаж Drampisco Ltd, яка володіє металургійним заводом «Евраз» Дніпровський Металургійний Завод (Дніпро, ДМЗ).

Покупцем стала Senalior Investments Limited, яка входить в DCH Group українського бізнесмена Олександра Ярославського.

Вартість угоди — приблизно 106 млн доларів США.

«Сума буде скоригована з урахуванням актуального робочого капіталу і чистого фінансового боргу ДМЗ, а також справедливої ​​вартості виданих гарантій», — додає в своєму повідомлені «Евраз».

Оплата пройде в кілька етапів: початковий внесок у розмірі 25 млн доларів США буде зроблений протягом п'яти робочих днів після підписання договору купівлі-продажу, решта суми виплачена не пізніше 15 грудня 2018.

«Евраз» ДМЗ — інтегрований металургійний завод, спеціалізується на виробництві і продажу чавуну і металопрокату.

Нагадаємо, що минулого року Ярославський купив у «Евраз» гірничо-збагачувальний комбінат «Евраз Суха Балка» (Кривий Ріг), на якому видобувають залізну руду.

Раніше «Евраз» продав два коксохімічних заводи у місті Кам'янське Дніпропетровської області.

«Евраз» у грудні 2007 році придбав в Україні п'ять заводів у Ігоря Коломойського та його партнерів по бізнес-групі Приват.

Пізніше металургійних та коксохімічний заводи у місті Дніпро було об'єднано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кому і коли росіяни продавали бізнес в Україні

Поділитись: