Facebook представив проект Facebook Journalism, який покликаний допомогти виданням спільно розробляти новинні продукти, навчати журналістів і надавати новинний інструментарій всім бажаючим

Facebook представив проект Facebook Journalism, який покликаний допомогти виданням спільно розробляти новинні продукти, навчати журналістів і надавати новинний інструментарій всім бажаючим.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Проект Facebook буде працювати в трьох напрямках:

1) спільна розробка інформаційних продуктів

Facebook глибше співпрацюватиме з партнерськими компаніями, які перевірятимуть підбір новин всіх галузей та допомагатимуть розвивати діючі формати Live, 360 та Instant Articles.

Компанія також досліджуватиме, який формат новин споживачу найбільше подобається та який допомагає бути найбільш проінформованим.

Крім того Facebook планує приділити більшу увагу місцевим новинам та забезпечити їм підтримку. Однак наголошується, що така ініціатива наразі знаходиться на ранній стадії розробки.

Також компанія допомагатиме та розроблятиме функції для свідків подій, які завантажують фото та відео у мережу і стають потужними джерелами новин для журналістів.

2) навчання та інструменти для журналістів

Facebook пропонує серію електронних навчальних курсів по своїх продуктах, інструментах та послугах для журналістів.

Як зазначається, такі тренінги будуть перекладені на 9 додаткових мов та супроводжуватимуться сертифікатом Pointer.

Одночасно для всіх медіапартнерів безкоштовно відкривається інструмент CrowdTangle, який істотно спрощує пошук матеріалів і оцінку власного успіху в соцмережах. В інтерфейсі сторінок з'явилася можливість призначати журналістів репортерами і давати їм можливість транслювати відео від імені сторінки.

3) навчання медіаграмотності для всіх

Facebook співпрацюватиме з журналістами, з викладачами та дослідниками, аби навчити читачів медіаграмотності, зокрема вмінню правильно обирати джерела або новини для прочитання.

Раніше повідомлялося, що Facebook запускає прямі трансляції у форматі 360°.

Поділитись: