Технології

Facebook заборонила рекламу криптовалют

30 січня, 2018 23:19
Технології/Facebook заборонила рекламу криптовалют
Зберегти
Вигляд
Згідно з новою політикою Facebook, в соцмережі і в сервісі Instagram забороняється рекламувати будь-які продукти криптовалюти, ICO і бінарних опціонів.

Згідно з новою політикою Facebook, в соцмережі і в сервісі Instagram забороняється рекламувати будь-які продукти криптовалюти, ICO і бінарних опціонів.

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Усі ці фінансові інструменти підпали під заборону, яка також забороняє рекламувати в соцмережі тютюн, наркотики, зброю, порно та інші речі з переліку.

За словами представників Facebook, їх завдання — зробити так, щоб користувачі могли дізнаватися з реклами на платформі про товари і послуги без побоювання зіткнутися з обманом або шахрайством.

Зазначається, що їм відомо про багато компаній, які «переслідують недобрі цілі», рекламуючи бінарні опціони, ICO і криптовалюту.

Поки заборона спеціально зроблена максимально широкою (заборонена реклама будь-яких товарів з цих категорій), однак згодом вона може бути переглянута, якщо компанія навчиться краще відстежувати саме шахрайські оголошення і коли «сигнали покращаться» — імовірно, мова йде про зниження кількості шахрайських проектів.

Нагадаємо, у Японії з криптобіржі Coincheck хакери викрали 526 мільйонів одиниць (токенів) криптовалюти NEM, що становить близько 400 мільйонів доларів.

Пов`язані новини