Компанія Facebook запустила додаток Viewpoints, у якому користувачі отримають грошову винагороду за участь в опитуваннях і дослідженнях.

Про це повідомили в блозі Facebook.

Взяти участь в опитуваннях зможуть користувачі, яким понад 18 років. Під час реєстрації потрібно вказати адресу електронної пошти, ім’я та прізвище, іноді додаток проситиме поділитись геолокацією.

Перед кожним опитуванням сервіс пояснюватиме, яку інформацію збиратиме, як її надалі використовуватиме та скільки балів отримає користувач. При досягненні певної кількості балів їх можна буде вивести на рахунок у PayPal.

Фото:

Facebook

У компанії зазначили, що будуть використовувати новий додаток для вивчення та покращення насамперед своїх продуктів: Facebook, Instagram, WhatsApp, Portal та Oculus. У корпорації також запевнили, що дані з нового сервісу не будуть передавати третім особам. 

Наразі сервіс доступний лише для мешканців США, які зареєстровані у Facebook. У наступному році компанія планує запустити Viewpoints в інших країнах, а також запропонувати різні способи реєстрації.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile