Технології

FaceTime дозволяла прослуховувати абонента до зняття слухавки — користувачі помітили помилку в сервісі

9to5Mac
Технології/FaceTime дозволяла прослуховувати абонента до зняття слухавки — користувачі помітили помилку в сервісі
Зберегти
Вигляд
Оновлена версія технології FaceTime дозволяла прослуховувати абонента під час групових дзвінків ще до того моменту, коли він брав слухавку. Таку помилку помітики користувачі FaceTime, а компанія Apple її визнала та тимчасового відключила групові дзвінки.

Наприкінці січня користувачі помітили, що функція групових дзвінків дозволяє людині, яка робить виклик починати чути абонента до того моменту, як він візьме слухавку.

Це працювало в такий спосіб: одна людина починає дзвонити в режимі відеозв'язку іншій, до моменту підняття слухавки до їхньої розмови вона додає інших користувачів. Якщо в ролі ще одного користувача додати свій номер телефону, то система розцінить це як активацію дзвінка та вмикає звук користувача, якому дзвонили (навіть якщо він ще не підняв слухавку).

А якщо людина, якій телефонують, натисне кнопку гучності або блокування (вимкнення), то сервіс почне транслювати тому, хто робить виклик, ще й відео.

Apple зазначила, що до 3 лютого випустить оновлення програмного забезпечення, яке дозволить виправити помилку в сервісі.

FaceTime почав працювати в 2010 році й спершу підтримував лише відеодзвінки. З 2013 року за допомогою FaceTime можна було виконувати аудіодзвінки. Після оновлень 2018 користувачам надали можливість користувати версією групових дзвінків, яка дозволяє одночасно говорити з 32-користувачами.

Пов`язані новини