Фанати серіалу «Гра престолів» знайшли всі шість залізних тронів, які по всьому світу заховав телеканал HBO для спеціального квесту.

Через 10 хвилин після оприлюднення підказки щодо останнього трону його знайшла мешканка Нью-Йорка Мелані Хоакін, яка впізнала у показаній локації руїни старого військового комплексу, де зараз розташований парк Форт Троттен. Дівчина живе неподалік, тому змогла швидко виконати квест від HBO.

Американка настільки швидко впізнала локацію, що організатори квесту ще не встигли відкрити ворота парку, бо не очікували, що хтось буде настільки оперативним. Проте Хоакін не здалася та пролізла на територію через дірку в паркані, після чого зустріла здивованих аніматорів у костюмах з «Гри престолів». Вони провели дівчину до трону.

Ще один трон сховали в Канаді.

У Бразилії.

В Іспанії.

У Швеції.

Та у Великій Британії.

Загалом американський телеканал HBO сховав 6 залізних тронів по всьому світу та запропонував фанатам серіалу «Гри престолів» їх знайти.

5 березня HBO опублікував трейлер останнього сезону «Гри престолів».

Нагадаємо, прем’єра восьмого сезону відбудеться 14 квітня 2019 року.

«Гра престолів» створена за мотивами циклу романів «Пісні льоду та полум’я» письменника Джорджа Мартіна. Уперше серіал вийшов на екрани у квітні 2011 року. Останній на цей час сьомий сезон вийшов влітку 2017 року.

Поділитись: