Культура

Фанати «Гаррі Поттера» зняли фільм про Волдеморта

15 січня, 2018 00:03
Культура/Фанати «Гаррі Поттера» зняли фільм про Волдеморта
Зберегти
Вигляд
Фанати серії книг та фільмів про Гаррі Поттера зняли фільм про становлення Волан-де-Морта — головного негативного персонажа, могутнього чарівника і ворога Поттера.

Фанати серії книг та фільмів про Гаррі Поттера зняли фільм про становлення Волдеморта — головного негативного персонажа, могутнього чарівника і ворога Поттера.

Про це повідомляє The Verge.

За словами творців картини, головною ідеєю була показати, як хлопець-учень Хогвартсу Том Реддл став Волдемортом.

Автором 52-хвилинної стрічки є незалежна студія Tryangle Films, яка випустила картину під назвою «Волдеморт: Витоки спадкоємця». Творці чітко позначили це як неофіційний фан-проект. Для його створення вони домовилися зі студією Warner Bros., що знімала офіційні частини «Гаррі Поттера».

Фільм доступний на Youtube англійською мовою.

Зйомки «Волдеморта: Витоки спадкоємця» почалися у 2016 році. Студія Tryangle збирала гроші на виробництво через краудфандингову платформу Kickstarter.

Однією з головних героїнь фільму є дівчина на ім’я Гріша Мак Лагген — спадкоємиця одного з чотирьох засновників Хогвартсу Годріка Гриффіндора. Протягом фільму вона намагається довести, що Волдеморт причетний до вбивства однієї чаклунки для створення горокраксів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ВВС створить документальний фільм про світ Гаррі Поттера.

Більше про:
# Гаррі Поттер
Пов`язані новини