Вид фасаду Київського академічного драматичного Театру на Подолі, який знаходиться на Андріївському узвозі, може бути відкоректований з урахуванням думки експертів та громадськості до його відкриття навесні 2017 року.

Вид фасаду Київського академічного драматичного Театру на Подолі, який знаходиться на Андріївському узвозі, буде відкоректований з урахуванням думки експертів та громадськості до його відкриття навесні 2017 року.

Про це Громадському повідомив головний архітектор Києва, директор департаменту містобудування Київської міської державної адміністрації Олександр Свистунов.

«Містобудівними умовами і протоколом Містобудівної ради визначено, що проект повинен бути представлений на обговорення, що і буде зроблено — думка експертів і суспільства має бути врахована. До запланованого відкриття театру є ще час для того, щоб провести цю роботу і відкоригувати фасад», — сказав він.  

У свою чергу мер Києва Віталій Кличко, коментуючи вигляд фасаду оновленої будівлі театру на Подолі, зазначив, що підрядник не врахував рекомендацій містобудівної ради, які стосувалися проекту реконструкції фасаду будівлі.

«Архітектурний ансамбль Андріївського узвозу — знакової, історичної вулиці — повинен бути збережений! Без урахування думки фахівців і узгодження з громадськістю, ця будівля не буде здана в експлуатацію», — сказав Кличко.

Нагадаємо, 29 листопада в Києві на Андріївському узвозі відкрили фасад нової будівлі театру на Подолі, реконструкція якого викликала неоднозначну реакцію громади.

Відкриття будівлі театру заплановано на весну 2017 року. Реконструкція будівлі театру на Андріївському узвозі тривала понад 23 роки.

Поділитись: